جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
 درباره ما

«جامعه خبری تحلیلی ندای اصفهان»

در روزگاری که سیاست زدگی و تعصبات کور جناحی و سیاسی، خط  مشی عده ای گردیده است تا آنجا که نه بر مبنای حقیقت بلکه در راستای اهداف حزبی جناحی خود تنها قلم می زنند و حتی برای اعتلای خود حاضرند حقوق ملت را نادیده بگیرند، رسانه های مستقل و مردمی می توانند بهترین نقش را در استیفای حقوق ملت ایفا کنند.
جامعه خبری  تحلیلی ندای اصفهان نیز در راستای این هدف در سال ۱۳۹۴ با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با شماره ثبت ۷۶۲۵۷، پا به عرصه رسانه های مجازی کشور گذاشت؛ ندای اصفهان که متشکل از طلاب و دانشجویان دغدغه مند نظام و انقلاب اسلامی است فارغ از هرگونه سیاست زدگی، تنها به آرمان های انقلاب اسلامی می اندیشد؛ بنابراین انتقادات سازنده و جدی به مسئولین و دستگاه های مختلف را حق مسلم ملت شریف ایران می داند. البته پاسخ به انتقادات و انتشار آن نیز حقی است که برای افرادی که مورد انتقاد قرار می گیرند ، از سوی ندای اصفهان محفوظ و مسلم است.
جامعه خبری ندای اصفهان اعتقادی به دو قطبی اصولگرا-اصلاح طلب ندارد؛ بلکه تنها خط حزب الله و تبعیت از ولایت مطلقه فقیه را هدف حرکت و آرمان های ارزشی خود قرار داده است.

 امروز بیش از همیشه خلأ گفتمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی- امام خمینی(رحمه الله علیه)- در فضای جامعه احساس می شود؛ حتی عده ای که رسالتی جز نشر افکار امام راحل ندارند؛ پشت به وظیفه ی خود کرده و مشغول سیاسی کاری شده اند. در این میان جانشین بر حق او -امام خامنه ای(حفظه الله)- بخاطر فضای گرگ و میش موجود مردم را به اصول امام خمینی (ره) تنبه می دهد؛ براستی کوتاهی بسیاری از رسانه ها موجب این امر شده است؛ بر همین اساس تبیین اندیشه های ژرف امام راحل (رحمه الله علیه) و امام خامنه ای (حفظه الله)همواره از اهداف جدی این رسانه مکتبی می باشد.

مردم به عنوان مهم ترین عنصر تاثیر گذار در اجرایی شدن احکام و قوانین حکومت دینی باید در فضای فرهنگ و سبک زندگی ایرانی اسلامی تنفس کنند؛ بنابراین جامعه خبری ندای اصفهان همواره تبیین فرهنگ صحیح و پرهیز از فرهنگ های التقاطی غربی را همواره سرلوحه ی مشی جریان سازی خود قرار داده است.
ما گرچه هویتی اصفهانی داریم و مطالبات مردم پایتخت فرهنگی جهان اسلام را از مهم ترین وظایف خود می دانیم، اما رسالت اصلی خود را در سطح جهانی و تحقق تمدن اسلامی که از اهداف بلند مدت انقلاب و لازمه ی ظهور منجی عالم بشریت است، تعریف نمودیم.

همچنین رسانه تحلیلی خبری ندای اصفهان، روشنگری پیرامون محورهای ذیل را از بارزترین رسالت های خویش می داند:
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
تقویت و حمایت جناح فرهنگی مؤمن
دفاع از انقلاب و رسواسازی حیله های جنگ نرم دشمن
معرفی شاخصه های جوان مؤمن، متعهد و تراز انقلاب اسلامی
ارتقاء روحیه خود باوری،  اعتماد به نفس و تلاش برای امید آفرینی بین نخبگان

info@nedayeesfahan.ir

nedaesfahan_ir@

 

logo-samandehi


به روایت تصویر

شما بیشتر از چه طریق اخبار را دنبال می کنید؟

مشاهده نتایج

بارگذاری ... بارگذاری ...
ثبت نام دوره جامع آموزش خبرنگاری «راوی»
ثبت نام دوره جامع آموزش خبرنگاری «راوی»
ثبت نام در موسسه تحقیقات علوم اسلامی علامه کلباسی
ثبت نام در موسسه تحقیقات علوم اسلامی علامه کلباسی
ندای اصفهان
ندای اصفهان
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
برگزاری دوره های تخصصی سواد رسانه و خبرنگاری 09132706715
برگزاری دوره های تخصصی سواد رسانه و خبرنگاری 09132706715
 تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی
ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی