چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
07:23 - 1394/06/05

در حسینیه بنی فاطمه اصفهان برگزار شد؛ تبیین حیله های استکبار در برجام

سردار کریمی قدوسی:هنوز مهر توافق خشک نشده به وعده های خود عمل نمی کنند+ تصاویر

نشست بررسی متن برجام و تبیین حیله ها و سیاست های دولتمردان اروپایی و امریکایی در توافق هسته ای، با حضور سردار جواد کریمی قدوسی در حسینیه بنی فاطمه اصفهان برگزار شد...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، همزمان با میلاد امام رضا علیه السلام حسینیه بنی فاطمه اصفهان واقع در خیابان ابن سینا میزبان مردم ولایت مدار اصفهان و سخنرانی سردار جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی بود.

نشست با شعار «تبعیت از ولایت، حمایت از مقاومت و همدلی دولت و ملت» و به منظور روشن کردن بند بند متن برجام و تبیین حیله ها و سیاست های دولتمردان اروپایی و امریکایی در توافق هسته ای، برگزار شد.

جلسه بعد از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا و خواندن آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد. حضور جمعیت و در دست داشتن پوسترهایی که نشان دهنده ی ولایت مداری مردم بود باعث شد تا در شروع کار سردار کریمی به قدردانی از مردم شهیدپرور اصفهان و تشکر از خانواده های شهدای حاضر در جمع بپردازد و سپس سخنان خود را با بررسی مذاکرات از پایه اول تا انتها با تیتر سخن «از سعدآباد تا لوزان» شروع کرد و تاریخچه این مذاکرات را برای مردم شرح داد تا درنهایت به توافق آخر رسید که پیش نویس و بیانیه آن نوشته شده است.

شاه بیت جلسه سخنی از مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای بود که می فرمایند: «پیام زندگی پر ماجرای علی بن موسی الرضا علیه الصلوه و السلام به ما عبارت است از مبارزه دائمی و خستگی ناپذیر». کریمی قدوسی با مقایسه ی بند بند این پیش نویس صد صفحه ای به تاریخ ایران و آنچه که مردم ما دیده و با گوشت و پوست خود لمس کرده اند، اشاره کرد و مستمع را به این فکر واداشت که حتما در پشت این پیش نویس افکار سیاسی شومی نهفته است.

در رابطه با بیانات رهبری و تیم مذاکره کننده اینگونه بیان شد که اگر این مذاکرات نتیجه ای عقلانی و مذاکره ای برد برد باشد در تمام دنیا قابل قبول است، ولی با این رفتار و برخوردها نمی توان به نتیجه ای رسید و گفت چرا رهبری مثل بنیانگذار انقلاب سینه را برافراشته نمی کند و نمی گویند آمریکا هیچ غلتی نمی تواند بکند.

کریمی قدوسی در ادامه گفت که سکوت رهبری را به این معنا که سکوت نشانه رضا است نپندارید، مقام عظمای ولایت در کوچکترین امور مملکت و کشور و حتی برای کسی که کوچکترین افتخاری را برای مملکت اسلامی فراهم می کند در صحنه بیش از پیش حاضر شده و قدردانی خود را انجام می دهند اما مذاکراتی که یک حق وتو آن را کنسل می کند مذاکره نیست و هنوز مُهر این توافق خشک نشده است به وعده های خود عمل نمی کنند.

در راستای آگاهی مردم جلسه ی امروز از سایت مستضعفین تی وی نیز به صورت زنده پخش شده است و برای مشاهده مجدد و دانلود کامل فیلم می توانید به این سایت مراجعه نمایید.

// عکس از الیاس رضایت

»»» لطفا بر روی تصاویر زیر کلیک کنید

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 

بیست + یازده = توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715