چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس:
چاپ خبر
21:27 - 1394/04/01

با ۱۹ راي مثبت اعضاي شوراي شهر؛

مهدی جمالی نژاد شهردار اصفهان شد

با رای موافق ۱۹ عضو شورای اسلامی شهر اصفهان کلید اداره نصف جهان به دکتر مهدی جمالی نژاد تحویل داده شد.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از صاحب نیوز، جلسه علنی این هفته شورای اسلامی شهر با تاخیر یک روزه برگزار شد تا منتخبان مردم شهر اصفهان بتوانند در جلسه ای نهایی صلاحیت گزینه های نهایی شهرداری اصفهان را بررسی کرده و در نهایت به بهترین گزینه برای شهرداری کلانشهر اصفهان برسند.

ساعاتی پس از استیضاح شهردار پیشین اصفهان(سید مرتضی سقائیان نژاد ) زمزمه ها درباره انتخاب شهردار جدید برای این کلانشهر تاریخی که پر از دغدغه های ریز و درشت است آغاز شد و حرف و حدیث ها تا دقایق پایانی ادامه داشت و همین باعث شد تا انتخاب برای اعضای شورای شهر سخت تر شود.

اما پس از دو هفته شورای شهر اصفهان انتخاب نهایی خود را برای شهرداری اصفهان در صحن علنی شورا به رای گذاشت و پس از اعلام نتایج رای گیری مهدی جمالی نژاد  به عنوان شهردار اصفهان انتخاب شد.

از بین ۴۴ نفر سردار مجید خراسانی و دکتر مهدی جمالی نژاد توانستند به عنوان دو گزینه نهایی انتخاب شوند و در نهایت از بین این دو نفر مهدی جمالی نژاد که سابقه فعالیت چند ساله در شهرداری اصفهان را در کارنامه دارد توانست با ۱۹ رای مثبت اعضای شورای شهر و دو رای ممتنع را جلب و راهی ساختمان شهرداری مرکزی اصفهان شود.

**رزومه کاری شهردار کنونی اصفهان

گفتنی است دکتر مهدی جمالی نژاد در گذشته مسئولیت هایی چون رییس دفتر شهرداراصفهان،مدیرکل دفتر امور شهری استانداری اصفهان،مدیر کل دفتر استاندار اصفهان،معاون امورهماهنگی شهرداری اصفهان،معاون عمرانی استانداری اصفهان را در کارنامه داشته است.

وی همچنین در حال حاضر و پیش از انتخاب به عنوان شهردار اصفهان به عنوان مشاورعمرانی استاندار اصفهان،مشاورعالی و رییس گروه مشاورین شهرداراصفهان،معاون هماهنگی امور مناطق و سازمان های شهرداری اصفهان و سرپرست معاونت روابط بین الملل شهرداری اصفهان مشغول ارایه خدمت بوده است.

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 

5 × 3 = توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715