پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
21:46 - 1394/10/27

لیست دانشگاه های استان اصفهان + نشانی و تلفن

سترش آموزش عالی نهضتی جهانی است که حد و مرز نمی شناسد. این رویکرد باعث شده آموزش عالی به عنوان یک نقطه کانونی که پیشرفت جوامع را در سایر زمینه ها تسریع می کند توجه بسیاری را به خود جلب کند.

به گزارش ندای اصفهان ، گسترش آموزش عالی نهضتی جهانی است که حد و مرز نمی شناسد. این رویکرد باعث شده آموزش عالی به عنوان یک نقطه کانونی که پیشرفت جوامع را در سایر زمینه ها تسریع می کند توجه بسیاری را به خود جلب کند. به همین خاطر کشورها بر آن شدند نظام آموزش عالی خود را تا سرحد توان گسترش دهند. از این رو، درک اهمیت آموزش عالی از سوی کشورهای جهان باعث شده توسعه آموزش عالی در اولویت سیاستگذاری های آموزشی آنها قرار گیرد به طوری که تعداد دانشجویان جهان از ۱۳ میلیون نفر در سال ۱۹۶۰ با بیش از ۱۰ برابر افزایش به ۱۳۶ میلیون نفر در سال ۲۰۰۶ افزایش یافته است.

دانشگاه اصفهان

جمعی از پزشکان اصفهان در جهت تأسیس آموزشگاه عالی بهداری، با تلاش و پشتکار خود موفق شدند موافقت احداث مرکز آموزش عالی بهداری را که هسته ابتدایی دانشگاه امروزی اصفهان است، جلب کنند.

با موافقت تأسیس آموزشگاه عالی بهداری در سال ۱۳۲۵ و افزایش تعداد متقاضیان شرکت کننده در این آموزشگاه، زمین های هزار جریب تا نزدیکی کوه صفه، برای ایجاد دانشگاه اصفهان، مهیا شدند.

پس از تأسیس و انتقال آموزشگاه عالی بهداری به منطقه هزار جریب، دانشکده پزشکی نیز در ۷ آبان ماه ۱۳۲۹ در کنار همان آموزشگاه، احداث شد. در سال ۱۳۳۵، قدم دیگری در جهت تعالی دانشگاه اصفهان برداشته شد که آن، تأسیس دانشکده داروسازی، در کنار پزشکی بود. پس از تأسیس دانشکده داروسازی، در دی ماه ۱۳۳۷، دانشکده ادبیات با ایجاد دو رشته تحصیلی زبان و ادبیات فارسی و انگلیسی، در کوی شاهزاده ابراهیم، تأسیس شد. با ایجاد رشته هایی چون زبان و ادبیات فرانسه(۱۳۳۸)، زبان و ادبیات ارمنی(۱۳۳۹)، زبان و ادبیات عرب(۱۳۳۱)، تاریخ و جغرافیا(۱۳۴۵)، گروه علوم اجتماعی(۱۳۴۸) و انتقال این دانشکده در سال ۱۳۴۸ از کوی شاهزاده ابراهیم به مجموعه دانشکده های واقع در هزار جریب، به دانشگاه اصفهان، رونقی دیگر یافت.

مرداد ماه سال ۱۳۴۳، یادآور خاطره تأسیس دانشکده های علوم و علوم تربیتی و روان شناسی می باشد. در اواخر سال ۱۳۴۷ با شکل گیری کلی دانشگاه اصفهان، مدرسه عالی کورش کبیر به این دانشگاه ملحق شد و در همان سال دانشکده علوم اداری و اقتصاد نیز در این دانشگاه، تأسیس شد.

در سال ۱۳۶۵ پس از سه دهه، دانشکده های علوم پزشکی از دانشگاه اصفهان جدا شدند و راهی جداگانه برگزیدند.

دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان، به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی ایران، در سال ۱۳۵۳ در بزرگترین قطب صنعتی کشور، در فاصله ۲۰ کیلومتری شمال غربی اصفهان و شمال شرقی خمینی شهر، در دامنه کوه سید محمد، در زمینی به وسعت ۲۳ میلیون متر مربع، احداث شد.

این دانشگاه، فعالیت های آموزشی خود را در سال ۱۳۵۶، با پذیرش حدود ۸۰۰ دانشجو در برخی رشته های فنی، مهندسی و کشاورزی، آغاز کرد و اکنون با گذشت ۲۸ سال از شروع فعالیت های آموزشی این دانشگاه، اغلب رشته های فنی و مهندسی، کشاورزی و علوم پایه را در قالب ۱۳ دانشکده، در بردارد. در سال تحصیلی ۸۵-۸۶، تعداد ۱۶۵۰ دانشجو در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، در این دانشگاه، پذیرفته شده اند و در مجموع، بیش از ۸۰۰۰ دانشجو در این دانشگاه به تحصیل اشتغال دارند. همچنین تعدادی دانشجوی خارجی از کشورهای سودان، لبنان و. .. نیز در این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند.

دانشگاه صنعتی اصفهان با برخورداری از یک هیئت علمی فعال و ممتاز و نیز امکاناتی استثنایی، آموزش را با بهترین کیفیت و با استانداردهای بین المللی، ارائه می کند؛ به طوری که فارغ التحصیلان این دانشگاه با کیفیت ممتاز خویش، فرصت های بزرگی را برای تصدی مشاغل و مسئولیت های کلیدی در فضای صنعتی – اقتصادی رو به رشد کشور، به دست آورده اند و در ادامه تحصیلات عالی نیز موفقیت چشمگیری در داخل و خارج کشور داشته اند.

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

سال ۱۳۲۹، آغاز فعالیت این دانشگاه بوده است. در آن سال، دانشکده پزشکی در خیابان احمدآباد، در خانه استیجاری، معروف به عمارت زاهدی، افتتاح می گردد و پس از مدتی، به خیابان چهارباغ، نزدیک مدرسه سلطانی (حوزه علمیه فعلی) انتقال می یابد و بالاخره در ۱۶ شهریور ۱۳۳۷، دانشگاه اصفهان تأسیس و به دنبال آن، دانشکده ادبیات، دانشکده داروسازی و پزشکی ایجاد می گردد؛ تا این که در سال ۱۳۶۵، دانشکده پزشکی و داروسازی، از دانشگاه اصفهان جدا و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان، به ریاست دکتر اسماعیل اکبری، شکل می گیرد و دانشکده های مختلف، به مرور زمان، در آن ساخته می شود.

اکنون این دانشگاه دارای نه دانشکده پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی، بهداشت، مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی، توانبخشی، علوم تغذیه و فناوری های نوین پزشکی می باشد و هر دانشکده دارای معاون آموزشی، معاون پژوهشی و معاون دانشجویی فرهنگی است که معاون آموزشی فعالیت هایش در زمینه رسیدگی به امور آموزشی دانشجویان است. معاون پژوهشی، دانشجویان را در وارد شدن به عرصه های تحقیق و پژوهش کمک می کند و در کمیته های پژوهشی دانشکده ها، همان طور که از اسمش پیداست، به آموزش فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی به دانشجویان و کمک به آنها می پردازد. معاون دانشجویی فرهنگی نیز مسئول رسیدگی به امور رفاهی و فرهنگی دانشجویان است.

این دانشگاه ۱۲ بیمارستان آموزشی درمانی به نام های الزهراء علیها السلام، امین، شهید چمران، امام موسی کاظم علیه السلام، سیدالشهداء علیه السلام، شهید بهشتی، عیسی بن مریم علیهماالسلام، آیت الله کاشانی، فیض، فارابی، آیت الله مدرس، نور و علی اصغر (ع) دارد.

در حال حاضر بیش از ۷۰۰ نفر، به عنوان هیأت علمی و حدود ۶۰۰۰ دانشجو، در محیط های آموزشی آن فعالیت دارند. بد نیست بدانید که تصمیمات و سیاست گذاری های دانشگاه، توسط هیئت رئیسه دانشگاه انجام می شود که متشکل از رئیس دانشگاه و معاونین ایشان است.

دانشگاه کاشان

دانشگاه کاشان به عنوان اولین مؤسسه آموزش عالی در منطقه کاشان، در سال ۱۳۵۲ مجوز تأسیس گرفت و در مهرماه ۱۳۵۳ با پذیرش ۲۰۰ دانشجو در دو رشته ریاضی فیزیک، در مقطع کارشناسی، با نام مدرسه عالی علوم کاشان به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

در سال ۱۳۶۸ با گسترش رشته های دانشگاهی، به عنوان دانشگاه تربیت معلم کاشان، به صورت مستقل، زیر نظر وزارت علوم، فعالیت خود را ادامه داد؛ تا این که با راه اندازی رشته های مهندسی در سال ۱۳۷۳، جامعیت دانشگاه کاشان به تصویب شورای گسترش رسید و یک سال بعد، دانشکده معماری و هنر نیز با تأکید بر ضرورت ها، نیازها و هنر و صنایع منطقه، بنیان نهاده شد.

هم اکنون دانشگاه کاشان با حدود ۷ هزار دانشجو در بیش از ۷۰ رشته گرایش، در سه مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، با بهره گیری از خدمات علمی و پژوهشی ۳۰۰ عضو هیئت علمی، به صورت تمام وقت، به حرکت رو به رشد خود ادامه می دهد.

دانشگاه کاشان دارای ۱۰ دانشکده علوم انسانی، مهندسی، معماری و هنر، شیمی، ریاضی، فیزیک، ادبیات و زبان های خارجی، مجازی، مهندسی مکانیک و مهندسی برق و کامپیوتر، واحد خواهران، پردیس دانشگاهی و پژوهشکده های علوم و فناوری نانو و اسانس های طبیعی و دو مرکز تحقیقات نجوم و رشد و دو مرکز پژوهشی فرش و کاشان شناسی است.

دانشگاه هنر اصفهان

دانشگاه هنر اصفهان به عنوان محور آموزش عالی رشته های هنری در استان هنر پرور و خطه هنرخیز اصفهان، در آغاز با نام «دانشکده پردیس اصفهان» و در سال ۱۳۵۵ با هدف تربیت نیروهای متخصص در زمینه حفظ و نگه داری آثار و بناهای تاریخی، تأسیس شد و به عنوان اولین مرکز آموزش عالی ایران در زمینه مرمت، فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی باستان شناسی، نقاشی، معماری داخلی، ساختمان، شیمی و نساجی را به عنوان دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مرمت ابنیه و کارشناسی ارشد مرمت آثار تاریخی، پذیرش کرد.

این دانشکده که در نخستین دوره فعالیت خود از اقمار دانشگاه فارابی به شمار می رفت، پس از دومین دوره جذب دانشجو، همزمان با انقلاب شکوهمند اسلامی، تعطیل و پس از انقلاب فرهنگی، در سال ۱۳۶۲، بازگشایی شد؛ در این مقطع، دانشکده پردیس اصفهان به عنوان یکی از دانشکده های مجتمع دانشگاه های هنر، اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های کارشناسی مرمت آثار تاریخی، صنایع دستی و نقاشی نمود و در کنار سایر ارگان های متولی آموزش دانشگاهی هنر، مانند دانشگاه فارابی،صنایع دستی و نقاشی، دانشکده هنرهای تزئینی و مدرسه عالی موسیقی، به ایفای نقش پرداخت. این دانشکده پس از مدتی فعالیت در آموزش هنر، به تدریج، گسترش یافت؛ تا آن جا که در سال ۱۳۷۹ با دایر نمودن پنج رشته در مقطع کارشناسی هنرهای تجسمی و معماری، یک رشته در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته معماری و دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته مرمت و جذب امکانات فیزیکی و تجهیزات آموزشی، به عنوان دانشگاه هنر اصفهان، به ایفای نقش پرداخت.

دانشکده معارف قرآنی اصفهان

با همت و همکاری جمعی از علاقه مندان قرآن کریم و استادان حوزه و دانشگاه، با هدف نشر فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم السلام در سال ۱۳۶۷، دارالقرآن الکریم اصفهان تأسیس شد و گام های مؤثری را در این زمینه برداشت؛ اما همواره برای تشکیل کلاس های آموزش قرآن، با کمبود مربیان و معلمان کارآمد قرآن مواجه بوده است. از این رو، ضرورت ایجاد یک مرکز تربیت معلم قرآن کریم در اصفهان، احساس شد و بدین منظور، با هدف تربیت نیروهای کارآمد و معلمان و مربیان توانا، «مؤسسه آموزش عالی دارالقرآن الکریم» در سال ۱۳۶۸، شکل گرفت و در پایان سال ۱۳۸۳ به دانشکده معارف قرآنی اصفهان، تبدیل گردید.

این دانشکده یک مرکز غیردولتی و غیرانتفاعی است؛ اما تمام قوانین و مقررات آن، مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. این نهاد قرآنی با بهره گیری از یک هیئت علمی مجرب و ده ها استاد حوزوی و دانشگاهی و نیز چهره های شاخص قرآنی کشور، دارای سطح علمی و آموزشی مطلوبی است. این دانشکده به منظور غنا بخشیدن به مطالعات و آموزش های تفسیری و کلامی خود، با دانشگاه های معتبر کشور و حوزه علمیه قم، ارتباط مستمر داشته است و تاکنون بیش از ده هزار دانشجو و دانش پذیر خواهر و برادر، در دوره های مختلف این دانشکده، تحصیل کرده اند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

با تدابیر مسئولین وقت شهرستان نجف آباد در دی ماه ۱۳۶۴، اولین ابلاغ رسمی به نام دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، بر جریده تاریخ ثبت شد و در پی آن بود که فرهیختگان نجف آباد با تأسی به سخنان امام راحل، دست در دست هم و با وحدت کلمه، دانشگاهی ساختند که امروزه موجب عزت و افتخار نجف آباد و نجف آبادی هاست.

شهر خون و شهادت، شهر ایثار و حماسه، برگی دیگر بر افتخارات خود افزود و میعاد گاه دانشجویان و دانش دوستان شد؛ به گونه ای که اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، یکی از پیشروترین و مطرح ترین دانشگاه ها در سطح استان و کشور می باشد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در حال حاضر، میزبان حدود ۲۰ هزار دانشجو در ۸۱ رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای و دکتری تخصصی است.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان

تأسیس واحد خوارسگان در ۳/۸/۱۳۶۶ به تصویب هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی رسید ودر روز جمعه دوم بهمن ماه ۱۳۶۶، اولین آزمون ورودی این واحد، همراه با تعدادی دیگر از واحدهای دانشگاهی، توسط مرکز آزمون برگزار شد و با پذیرش ۵۱۰ دانشجو در چهار رشته مهندسی کشاورزی، حقوق قضایی، علوم تربیتی در مقطع کارشناسی و عمران در مقطع کاردانی، کار خود را آغاز کرد.

این واحد دانشگاهی، مدت ۵ سال از مکان های استیجاری و فضاهای آموزشی آموزش و پرورش و دانشگاه اصفهان، استفاده می کرد و در سال ۷۱، بخش اول ساختمان آموزشی این واحد در یک زمین ۵۲ هکتاری، مجاور فضای سبز بزرگ شرق اصفهان، مورد بهره برداری قرار گرفت و از آن پس، با تلاش فراوان، طرح جامع این واحد دانشگاهی، تهیه و عملیات ساختمانی فضاهای مورد نیاز آن از محل درآمدهای دانشگاه و جذب کمک های مردمی، آغاز شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهررضا

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا، در اسفند ماه ۱۳۶۷، به عنوان یکصد و یکمین واحد دانشگاهی به تصویب هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی رسید و فعالیت خود را از نیمسال اول تحصیلی ۶۹-۶۸ آغاز نمود. در سال ۱۳۶۸، ۲۱ هکتار زمین، در جنوب شهر فرهنگی- تاریخی شهرضا خریداری شد. و اکنون یکی از واحد های بسیار بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و بزرگ ترین قطب آموزش عالی شهرضا می باشد. این واحد دانشگاهی، با هدف توسعه آموزش عالی در منطقه و برقراری ارتباط پویا و همه جانبه با صنعت، در زمینه تربیت نیروی متخصص مورد نیاز کارخانجات و صنایع و همچنین توسعه پژوهش های علمی کاربردی، ارتقاء سطح فناوری و بسط فرهنگ اسلامی فعالیت می کند. این دانشگاه، در بخش آموزش عالی تحقیقات و فن آوری، با استفاده از اساتید مجرب و تجهیزات کارگاهی، آزمایشگاهی، در جهت حل مشکلات صنعت، از طریق کاربردی نمودن پروژه های تحقیقاتی، دستیابی به فناوری های جدید و بومی سازی فناوری ها و… با بیش از هفتاد هزار متر مربع فضای آموزشی، پژوهشی، ورزشی، فرهنگی و رفاهی، یکی از پیشروترین و مطرح ترین دانشگاه ها در سطح استان و یکی از واحد های بسیار بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین

در سال ۱۳۶۷، با حداقل امکانات، فعالیت آموزشی خود را با پذیرش ۱۴۰ دانشجو، در دو رشته کارشناسی روانشناسی عمومی و کاردانی برق و الکترونیک، در ساختمانی استیجاری به مساحت ۴۰۰ متر مربع آغاز نمود و اکنون ضمن احراز درجه بزرگ در تقسیم بندی درجاتی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بر حسب امتیازات لازم، با ۱۵۰۰ دانشجو، ۶۱ کارمند، ۴۵ نفر عضو هیئت علمی تمام وقت، ۳۰۶۰۶۳ متر مربع زمین های ملکی، ۲۸۰۰۰ متر مربع زیر بنا بیش از ۸۰۰۰ مترمربع فضای آموزشی، شامل ۳ دانشکده و دو مجتمع کارگاهی و آزمایشگاهی، چهار خوابگاه ملکی، با مجموع زیربنای ۱۱۰۰۰مترمربع، سلف سرویس مجهز، با زیربنای ۲۱۵۰ مترمربع و دیگر امکانات نسبی قابل توجه پژوهشی فرهنگی و رفاهی، در ۲۵رشته تحصیلی و چهار مقطع، مشغول به فعالیت علمی و آموزشی بوده و به عنوان مهم ترین مرکز تعلیم شهر نایین در فاصله ۱۴۵ کیلومتری شرق اصفهان، آماده خدمت رسانی علمی و فرهنگی به مشتاقان علم و دانش می باشد.

از ۴۵ نفر عضو هیئت علمی تمام وقت ۴ نفر دارای مرتبه استادیاری بوده و ۱۱ نفر دکترای تخصصی در شرف ارتقای مرتبه علمی هستند.

تا کنون از دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین بیش از ۷۴۰۰ نفر فارغ التحصیل شده اند که ۲۰ درصد آنان در مقاطع بالاتر دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی پذیرفته شده یا در خارج از کشور به ادامه تحصیل مشغولند.

دانشگاه های اصفهان+لیست و نشانی+تلفن

شهرستان نام مدیر/موسس آدرس تلفن
گلپایگان دانشگاه پیام نور مرکز گلپایگان آقای دکتر سید رضا میرمهدی گلپایگان ۳۷۲۳۲۴۰۰۷۲
اصفهان دانشگاه غیرانتفاعی شیخ بهایی اصفهان دکتر علی دانایی
اصفهان دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان دکتر احمد علی فروغی ابری
اصفهان دانشگاه صنعتی اصفهان دکتر محمد اسماعیل همدانی گلشن خ امام خمینی – فلکه دانشگاه صنعتی – بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان – پردیس دانشگاه صنعتی اصفهان ۳۹۱۲۲۱۰
اصفهان دانشگاه دولتی اصفهان دکتر محمد حسین رامشت اصفهان – خ هزار جریب – دانشگاه اصفهان
اصفهان دانشگاه دولتی پیام نور اصفهان دکتر علی اصلانی
نجف آباد دانشگاه علمی کاربردی علویجه
نجف آباد دانشگاه پیام نور علویجه
برخوار دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد دکتر مرتضی کشاورز
شاهین شهر و میمه دانشگاه پیام نوروزوان سیدعلی ضابط زاده
نجف آباد پیام نور دهق مهدی ابراهیمی
اصفهان دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره ۱ سید علیرضا حسینی
شاهین شهر و میمه آزاداسلامی واحدمیمه دکترمرتضی کشاورز
نائین علامه نایینی دکتر حسن حسنی
اردستان دانشگاه آزاداسلامی زواره آقای مهندس سید علیرضا میرصالح زواره – دانشگاه آزاد اسلامی زواره
شاهین شهر و میمه دانشگاه آزاداسلامی مرکزشاهین شهر علی ضامن مسعودی
دهاقان دانشگاه آزاداسلامی واحددهاقان دکتراحمدآذین
فلاورجان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان دکترسیدمحسن خلیفه سلطانی
لنجان دانشگاه پیام نور واحد فولاد شهر دکتر محمد حمیدی
کاشان پیام نور کاشان دکتر عباس علی فراهتی
شهرضا دانشگاه پیام نور شهرضا علی اکبر تاکی
اردستان پیام نورواحداردستان محسن کاویانی
لنجان موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد دکتر علی آهون منش
گلپایگان آموزش عالی پیام گلپایگان دکتر محمد علی ابراهیمی
سمیرم پیام نورمرکزسمیرم سیدمحمدرضاطباطبائی
فریدونشهر دانشگاه پیام نور دکترساسان طهماسبی
تیران و کرون دانشگاه علمی کاربردی مسعودکثیری
نجف آباد موسسه آموزش عالی نجف آباد دکتر پرویز نیساری
شاهین شهر و میمه موسسه آموزش عالی بزرگمهر-گز سیدحسن آزرمی
گلپایگان پیام نور گلپایگان سید مهدی شریعت
فریدن دانشگاه پیام نور بوئین میاندشت نادرمقصودی افوسی
خوانسار دانشگاه پیام نورخوانسار مصطفی جوزی
لنجان مرکز آموزش عالی علمی کاربردی زرین شهر مهندس فضل ا… جلالی
نائین پیام نور احمد بنیادی نایینی
نجف آباد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد دکتر سید محمد امیری
گلپایگان علمی کاربردی گلپایگان محمد جنور
تیران و کرون پیام نورواحدتیران محمودحاج علی خانی
لنجان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سده محمد علی عشی
نطنز دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بادرود ۱۳۸۴
نطنز دانشگاه پیام نور مرکز نطنز شیخ اسلامی
لنجان دانشگاه پیام نورمرکززرین شهر ابراهیم ادیبی
اردستان دانشگاه آزاداسلامی اردستان مهندس عمادی اردستان – دانشگاه آزاد اسلامی اردستان
نائین آزاد اسلامی واحد نایین دکتر مهران مجلسی
مبارکه پیام نور مبارکه نصیر ملت
شهرضا دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا شریف زاده
خمینی شهر موسسه آموزش عالی فیض الاسلام دکترمجیدصادقی
نجف آباد پیام نور مرکز نجف آباد محمدرضا فروزنده مهر
دهاقان پیام نوردهاقان عباسعلی زینعلی
مبارکه آزاد اسلامی واحد مجلسی محمدحسن قیصریان
آران و بیدگل دانشگاه علمی و کاربردی دکتر حسین عظیمی آرانی-مرکز آران و بیدگل مهندس علیجان دیانت پور
فریدن دانشگاه آزاداسلامی فریدن علی احمدی دارانی
لنجان غیر انتفاعی امین دکتر علیرضا انصاری
فریدن دانشگاه پیام نور واحد داران ابراهیم کاملی
کاشان آزاد اسلامی مهندس تقی مهندس
نطنز دانشگاه آزاد اسلامی واحد نطنز نرگیان
کاشان دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی دکتر محمدرضا نیکبخت
خمینی شهر دانشگاه آزاداسلامی واحدخمینی شهر دکتر سید محسن خلیفه سلطانی خمینی شهر- دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر
سمیرم دانشگاه آزاداسلامی مرکزسمیرم احمدآقایی
لنجان دانشگاه پیام نور باغبادران رضا مختاری
مبارکه آزاد اسلامی دکتر حمیدعلیان
مبارکه علمی کاربردی مبارکه مهدی کیانی
آران و بیدگل دانشگاه پیام نور مرکز آران وبیدگل دکتر رضا رمضانی آرانی
لنجان دانشگاه پیام نور واحد زاینده رود محسن نصر اصفهانی
تیران و کرون آزاد اسلامی تیران ابوالفضل خدایی
نجف آباد مرکز آموزش علمی کاربردی نجف آباد احمد کرباسی
گلپایگان دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان مجتبی صفایی
چادگان پیام نورچادگان سیدابوالقاسم سیدفتاحی
کاشان دانشگاه کاشان حسن دقیق
شاهین شهر و میمه دانشگاه پیام نورمرکزشاهین شهر مهندس سیدنصرالله صداقت
نائین پیام نور خوروبیابانک ابوالقاسم شیبانی
فلاورجان پیام نور فلاورجان دکتر بیژن شمس
خمینی شهر پیام نور خمینی شهر علی رضائی
شاهین شهر و میمه دانشگاه صنعتی مالک اشتر
فلاورجان پیام نور قهدریجان مجید فروزان
فلاورجان پیام نور پیربکران حسین طالبی
آران و بیدگل دانشگاه پیام نور واحد نوش آباد آقای محمد توکلی پور
اصفهان دانشگاه غیرانتفاعی المهدی اصفهان دکتر محمد علی چلونگر
اصفهان دانشگاه غیر انتفاعی بزرگمهر دکتر محمد علی جعفریان
اصفهان دانشگاه غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی اصفهان مهندس محمد باقر عطایی
اصفهان دانشگاه غیر انتفاعی دانش پژوهان دکتر علی محمد مومنی
اصفهان دانشگاه غیر انتفاعی راغب اصفهانی دکتر کریم آذربایجانی
اصفهان دانشگاه غیرانتفاعی سپهر اصفهان دکتر حسن علی بختیار نصر آبادی
اصفهان دانشگاه غیر انتفاعی شهید اشرفی دکتر رضا انشائی
اصفهان دانشگاه غیرانتفاعی صبح صادق دکتر زهره کسائیان
اصفهان دانشگا غیر انتفاعی صفاهان دکتر محمد جواد لیاقت دار
اصفهان دانشگاه غیر انتفاعی علوم و فن آوری سپاهان دکتر محمد باقر توکلی
اصفهان دانشگاه غیر انتقاعی نقش جهان دکتر فقیهان
اصفهان دانشگاه غیر انتفاعی معارف قرآنی اصفهان حجه الاسلام مهدی مظاهری
اصفهان دانشگاه غیر انتفاعی سنائی مهندس مهدی طحانی زاده
اردستان پیام نور زواره عبدالرضا سلامی زواره
شاهین شهر و میمه پیام نور گز محمود شریفیان
شاهین شهر و میمه موسسه آموزش عالی عقیق دکتر امیر تائبی
برخوار پیام نور مرکز دولت آباد مهندس مجیدتوانپور
کاشان موسسه آموزش عالی سینا دکتر حسن خالقی
کاشان موسسه آموزش عالی علامه فیض کاشانی دکتر رضا فرشاد نیا
کاشان مرکز آموزش علمی – کاربردی خانه کارگر واحد ۱۷ کاشان محمدرضا یاسمیان
کاشان موسسه آموزش عالی مهد علم کاشان سید علیرضا جمال
اردستان مرکز علمی کاربری شهرداری مهاباد محمودخورشیدی
اصفهان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دکتر شاهین شیرانی اصفهان – میدان آزادی- خیایان هزار جریب -دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ۶۶۸۰۰۴۸-۶۶۸۰۰۴۲
اصفهان پیام نور مرکز اصفهان آقای دکتر محمد جواد عطایی خیابان اشرفی اصفهانی نبش خیابان نبوی منش دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان ۳۵۲۲۰۵۵
لنجان پیام نور واحد فولادشهر آقای نعمت اله صالحی فولادشهر محله ب ۱ دانشگاه پیام نور واحد فولادشهر
فریدونشهر پیام نور مرکز فریدونشهر ظهراب اداوی فریدونشهر – خیابان شریعتی – میدان خلیج فارس – خیابان دانشگاه – دانشگاه پیام نور مرکز فریدونشهر ۰۳۷۲۵۲۲۲۰۹۷ و ۸
کاشان دانشگاه پیام نور واحد برزک عباس صالحی زارعی برزک-خیابان شهید رجایی دانشگاه پیام نور برزک ۳۶۲۳۴۷۳۵۳۵
کاشان پیام نور واحد کاشان آقای دکتر عباسعلی فراهتی کاشان بلوار امام رضا ع خیابان پیام دانشگاه پیام نور واحد کاشان ۳۶۱۵۴۲۵۲۵۲
برخوار پیام نور واحد گز و برخوار آقای جلال رجائی زاده گز و برخوار ابتدای بلوار معلم طبقه فوقانی ساختمان شهرداری دانشگاه پیام نور واحد گز و برخوار ۳۱۲۵۷۲۱۹۸۰
مبارکه پیام نور واحد مبارکه آقای مهدی ارجمندفر مبارکه صفائیه بلوار امام خمینی ره دانشگاه پیام نور واحد مبارکه ۳۳۵۵۲۷۳۳۸۱
نائین پیام نور مرکز نائین آقای سید احمد بنیادی نائینی نائین بلوار امام رضا ع مقابل پل هوایی دانشجو دانشگاه پیام نور مرکز نائین ۳۲۳۲۲۵۲۲۰۸
نجف آباد پیام نور مرکز نجف آباد آقای دکتر محمد رستمی نجف آباد بلوار شهید طالقانی جنب شهرداری دانشگاه پیام نور مرکز نجف آباد ۳۳۱۲۷۲۷۱۲۱
نطنز پیام نور مرکز نطنز آقای حسین عدالتی نطنز خیابان امیریه دانشگاه پیام نور مرکز نطنز ۳۶۲۴۲۴۶۷۹۱
برخوار پیام نور مرکز وزوان آقای دکتر محسن سقایی وزوان شرق جاده اصفهان تهران دانشگاه پیام نور مرکز وزوان ۳۱۲۴۲۲۴۱۴۱
اصفهان پیام نور واحد هرند آقای حجه الاسلام مصطفی ربانی اصفهان هرند جنب شهرداری دانشگاه پیام نور واحد هرند ۳۱۲۶۳۳۳۹۰۰
فلاورجان پیام نور واحد فلاورجان آقای دکتر بیژن شمس فلاورجان خیابان کمربندی جنوبی مقابل تأمین اجتماعی هنرستان دکتر احمد کیانی دانشگاه پیام نور واحد فلاورجان ۳۱۲۳۱۳۰۷۱۸
اصفهان دانشگاه پیام نور واحد بهارستان آقای مهدی ابراهیمی اصفهان – بهارستان – خیابان شمشاد شرقی – دانشگاه پیام نور واحد بهارستان ۶۸۲۵۲۵۰
خوانسار پیام نورمرکز خوانسار آقای رسول کافی موسوی خوانسار خیابان دانشگاه دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار ۳۷۱۲۲۲۵۰۰۰
اصفهان پیام نور واحد جرقویه علیا آقای اصغر کامران جرقویه علیا شهر حسن آباد جنب اداره آموزش و پرورش دانشگاه پیام نور واحد جرقویه علیا ۷۵۳۳۶۳۶
نائین پیام نور واحد تودشک محمد رضا دهقان کلیشادی استان اصفهان -شهر تودشک -خیابان شهرداری -روبروی شهرداری -دانشگاه پیام نور واحد تودشک ۳۱۲۶۳۷۳۴۷۱
فریدونشهر پیام نور واحد بوئین و میاندشت آقای علی اسرافیلیان بوئین و میاندشت بلوار فرهنگ دانشگاه پیام نور واحد بوئین و میاندشت ۳۷۲۴۵۲۳۷۴۰
اصفهان پیام نور مرکز کوهپایه مهدی جعفری کوهپایه – بلوار دانشگاه – دانشگاه پیام نور مرکز کوهپایه ۰۳۱۲۶۲۲۳۰۰۲ و ۳
سمیرم پیام نور مرکز سمیرم آقای سید احتشام الدین امامی سمیرم بلوار دانشگاه دانشگاه پیام نور مرکز سمیرم ۳۲۲۳۲۲۶۴۱۴
چادگان دانشگاه پیام نور واحد چادگان سید ابوالقاسم سید فتاحی چادگان -خیابان شهداء-بعد از گلزار شهداء- دانشگاه پیام تور چادگان ۵- ۰۳۷۲۴۰۰۴
شاهین شهر و میمه پیام نور مرکز شاهین شهر آقای دکتر سید رامین غفاری شاهین شهر خانه کارگز فاز ۳ انتهای بلوار دانشگاه پیام نور مرکز شاهین شهر ۳۱۲۵۲۰۰۸۱۰
اصفهان پیام نور واحد خوراسگان مصطفی ربانی اصفهان- خیابان مشتاق سوم – بعد از بیمارستان چمران – نرسیده به سه راه پینارت – کوچه گل نرگس – کوچه سرو – کد پستی ۸۱۶۶۱۷۴۸۵۳ ۰۳۱۱۵۳۱۹۱۳۱ و ۸
لنجان پیام نور واحد زرین شهر رسول سلیمانی زرین شهر – بلوار توحید – دانشگاه پیام نور مرکز زرین شهر ۰۳۳۴۲۲۳۳۹۹۱ و ۴
نائین پیام نور واحد خور و بیابانک آقای ابوالقاسم شیبانی خور و بیابانک خیابان بهارستان ساغر یغمایی دانشگاه پیام نور واحد خور و بیابانک ۳۲۴۴۲۲۳۷۲۰
اصفهان دانشگاه پیام نور واحد ورزنه رضا تقیان ورزنه اصفهان – ورزنه- شهرک امام جعفر صادق (ع)- خیابان البرز ۳۱۲۶۴۸۲۰۱۰
اردستان پیام نور مرکز اردستان مجید درودیان اردستان – بلوار معلم – ابتدای جاده نائین – دانشگاه پیام نور مرکز اردستان ۰۳۶۲۵۲۳۰۴۸۱ الی ۶
لنجان پیام نور واحد زاینده رود مجید فروزان اصفهان شهر زاینده رود صندوق پستی ۳۴۷-۸۴۷۱۵ ۳۳۴۲۶۶۶۶۶۰
نجف آباد پیام نور واحد دهق آقای مهدی ابراهیمی دهق بلوار حضرت ولی عصر عج دانشگاه پیام نور واحد دهق ۳۳۲۴۲۲۴۸۰۰
تیران و کرون پیام نور مرکز تیران آقای دکتر حمید دهقان زاده تیران -روبروی دادگستری-خیابان دانشگاه-صندوق پستی۸۵۳۱۵/۱۸۴ ۰۳۳۲۳۲۲۵۵۹۲ و ۳
کاشان دانشگاه پیام نور واحد نوش آباد امیر لقمان شهرستان آران وبیدگل-شهر نوش آباد- بلوار ایثارگران ۳۶۲۲۸۲۵۳۵۳
دهاقان دانشگاه پیام نور واحد دهاقان ابوالفضل باغبانی دهاقان – بلوار جهانگیرخان قشقایی- ابتدای جاده بروجن -دانشگاه پیام نور واحد دهاقان ۳۲۲۲۶۲۲۳۴
نجف آباد دانشگاه پیام نور واحد علویجه سید محمود رضویان اصفهان -علویجه -خیابان شهید بهشتی -دانشگاه پیام نور علویجه ۰۳۳۲۴۲۴۴۹۱۱ و ۱۲
اصفهان دانشگاه پیام نور واحد دولت آباد علی زمانی دولت آباد- کیلومتر ۱ بلوار معلم- دانشگاه پیام نور دولت آباد ۳۱۲۵۸۲۸۰۰۱
شهرضا دانشگاه پیام نور مرکز شهرضا علی قاسم پوردهاقانی شهرضا بلوار امام حسین (ع) جنب پارک شهید بهشتی ص پ ۱۴۷-۸۶۱۴۵ ۳۲۱۲۲۳۶۵۶۵
فلاورجان دانشگاه پیام نور واحد قهدریجان رضا همائی قهدریجان-فلکه شهرداری -ابتدای بلوار طالقانی- جنب شهرداری-دانشگاه پیام نور ۳۱۱۷۵۰۶۰۵۴
آران و بیدگل دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل رضا رمضانی شهرستان آران و بیدگل – بلوار دانشگاه- دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل ۳۶۲۲۷۵۲۶۵۲
خمینی شهر دانشگاه پیام نور واحد خمینی شهر عباسعلی آروین خمینی شهر – فلکه کوزه ۳۶۱۴۵۲۲
لنجان دانشگاه پیام نور واحد باغبهادران محمد ابراهیم ایرج پور اصفهان _ باغبهادران_ بلوار ولی عصر(عج) جنب هلال احمر ۰۳۳۵۶۲۲۵۰۹۳ و ۶
فلاورجان دانشگاه پیام نور واحد پیر بکران حامد سیفی اصفهان-پیربکران-خواانسارک-دانشگاه پیام نور ۰۳۱۱۷۲۱۴۲۵۰ و ۳
اردستان دانشگاه پیام نور واحد زواره عبدالرضا سلامی زواره زواره – ابتدای شهر – بلوار جانباز – دانشگاه پیام نور واحد زواره ۳۶۲۵۳۷۵۲۷۱
فریدن دانشگاه پیام نور واحد داران آقای محسن نوری داران – خ دکتر شریعتی ۳۷۲۴۲۲۸۱۶۱
کاشان پیام نور واحد قمصر محمد جواد مهدوی قمصر خیابان انقلاب دانشگاه پیام نور قمصر ۳۶۲۳۶۲۴۰۰۵

 آدرس سایت دانشگاههای اصفهان

دانشگاه اصفهان

اttp://www.ui.ac.ir

دانشگاه صنعتی اصفهان

http://www.iut.ac.ir

دانشگاه صنعتی مالک اشتر

http://www.mut.ac.ir

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان

http://www.mui.ac.ir

دانشگاه کاشان

http://www.kashanu.ac.ir

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان

http://www.kaums.ac.ir

دانشگاه هنر اصفهان

http://www.aui.ac.ir

مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق اصفهان

http://85.185.128.26/webserver/index.aspx

دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان

http://www.khuisf.ac.ir

دانشگاه پیام نور استان اصفهان

http://isfpnu.ac.ir

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

http://www.iaun.ac.ir

دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اصفهان

http://www.esfahan-uast.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی المهدی اصفهان (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.unialmahdi.ir

مؤسسه آموزش عالی امین اصفهان (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.amin.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی بزرگمهر

http://www.bozorgmehr-ihe.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی پیام گلپایگان (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://gpu.ir

مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان

http://www.jdiut.ac.ir

آموزش عالی راغب اصفهانی (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://raghebisf.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی سپهر (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://sepehr.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی سنایی (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.sanaee.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی سینا (کاشان)

http://www.sina.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی شهید اشرفی اصفهانی (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.ashrafi.ac.ir

دانشگاه شیخ بهایی (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.shbu.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی صبح صادق (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.sosa.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی صنعتی فولاد (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.fit.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی فیض کاشانی (کاشان)

http://www.feiz.ac.ir

موسسه آموزشی علوم و فناوری سپاهان

http://www.sepahan.ac.ir

دانشکده معارف قرآنی اصفهان

http://www.icqt.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی صفاهان (غیر انتفاعی – غیر دولتی)

http://www.safahan.ac.ir

دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اصفهان

http://www.uswr.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی فرزانگان (غیرانتفاعی – غیردولتی)

http://www.farzanegan.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی مهد علم کاشان

http://www.mahdeelm.ac.ir

مؤسسه آموزش عالی فیض الاسلام (غیرانتفاعی)

http://www.feizoleslam.ac.ir

انتهای پیام/

منبع : هنر برتر – کریاس

برچسب‌ها: , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

  1. Hosseintaji گفت:

    دانشگاه دولتی شهرضا را منظور نمایید

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 

پانزده + هجده =ثبت نام دوره جامع آموزش خبرنگاری «راوی»
ثبت نام دوره جامع آموزش خبرنگاری «راوی»
ثبت نام در موسسه تحقیقات علوم اسلامی علامه کلباسی
ثبت نام در موسسه تحقیقات علوم اسلامی علامه کلباسی
 توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715