جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
23:41 - 1401/12/08

در گفتگو با حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی:

وضعیت اقتصادی موجود، یک میدان مبارزه جدی است/ نشست مشترک مجلس با تیم اقتصادی دولت

نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی معتقد است که دشمن بعد از شکست در اغتشاشات و برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، تمام تلاش خود را در زمینه اقتصادی بالاخص با ایجاد نوسان در قیمت سکه و ارز به کار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، این روزها، قیمت دلار و اخبار آن، نقل تمام محافل شده و البته نگرانی‌های مختلفی را به وجود آورده است؛ این موضوع باعث ایجاد روند افزایشی قیمت‌ها در همه کالاها شده است، از خودرو گرفته تا خدمات و پوشاک همه و همه با نوسانات بازار ارز، دچار افزایش قیمت شده است.

در همین راستا حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی، نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ندای اصفهان، در خصوص مشکلات اقتصادی موجود و نقش مجلس در کنترل آن، اظهار کرد: روز شنبه تیم اقتصادی دولت متشکل از وزیر اقتصاد، رئیس بانک مرکزی و معاون اول رئیس‌جمهور به مجلس فرا خوانده شدند.

وی افزود: در همین راستا جلسه مفصلی در زمینه مشکلات ناشی از نوسانات بازار سکه و ارز برگزار و این موضوع بررسی شد و دولت تذکر جدی گرفت.

حجت‌الاسلام نقدعلی ادامه داد: در زمینه اوضاع اقتصادی، دشمن پس از ناکامی در فتنه اخیر، دست به چنین اقدامی زده و در این جلسه یک سری گزارشات و دستور کارهایی به دولت ارائه شد.

نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی از پیشنهاد رییس مجلس و همچنین تعدادی از نمایندگان در این زمینه خبر داد و تصریح کرد: آن پیشنهاد این بود که یک کارگروه مشترک برای رسیدن به یک راهکار مورد توافق مجلس و دولت تشکیل شود.

وی بیان داشت: برخی مواردی هم که باید به شکل فوری انجام می‌شد، به دولت گوشزد شد و به تبع آن، سران قوا جلسه‌ای تشکیل دادند و در این زمینه تصمیم‌گیری کردند.

حجت‌الاسلام نقدعلی با بیان این که بحران اقتصادی ناشی از شکست دشمن در پروژه اغتشاشات است، تاکید کرد: واقعیت موضوع این است که دشمن بعد از شکست در اغتشاشات و برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، تمام تلاش خود را در زمینه اقتصادی بالاخص با ایجاد نوسان در قیمت سکه و ارز به کار گرفته است.

این نماینده مجلس، وضعیت موجود را یک میدان مبارزه جدی عنوان کرد و گفت: هرچند در ۴۴ سال گذشته با مشکلات اقتصادی مواجه بودیم اما امسال دشمن با تمام قوا به میدان آمده است.

وی اظهار داشت: در این فتنه ۵۲ گروه اپوزیسیون دور هم جمع شدند و به قول مقام معظم رهبری که فرمودند مهندسی دشمن در این نبرد قابل تحسین بود، در این فتنه اقتصادی هم چنین مهندسی‌ای وجود دارد.

نقدعلی در پایان خطاب به مردم ابراز داشت: به فضل الهی همانطور که در ۴۴ سال گذشته مسائل سخت‌تر از این را پشت سر گذاشتیم، با تلاش دولت و مجلس امیدواریم این اوضاع به نفع مردم تغییر کند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 

14 − 3 =ثبت نام دوره جامع آموزش خبرنگاری «راوی»
ثبت نام دوره جامع آموزش خبرنگاری «راوی»
ثبت نام در موسسه تحقیقات علوم اسلامی علامه کلباسی
ثبت نام در موسسه تحقیقات علوم اسلامی علامه کلباسی
 توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
توانبخشی کوشا/ با مجهزترین امکانات 09134126065
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
آموزش سواد رسانه به کودکان- خرید کتاب قصه های کرمیلو
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715